To już XXII edycja Międzynarodowych targów Techniki Rolniczej w Kielcach. W przeciągu ostatnich lat impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów przyciągając uwagę zagranicznych gości. Poprzednie edycje odwiedzało aż 61,5 tys. osób z całej Europy. Są to efekty między innymi owocnej współpracy z Ministerstwem Rolnictwa, jak również z wieloma cenionymi organizacjami o profilu rolniczym.

Atrakcje na AGROTECHU

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Kielcach, oprócz ekspozycji nowoczesnych maszyn rolniczych, mają do zaoferowania zwiedzającym cały szereg różnorodnych atrakcji. Tegoroczna edycja uwzględnia między innymi eventy organizowane na stoiskach, liczne konferencje oraz szkolenia i warsztaty przeznaczone dla rolników, na których eksperci z branży podzielą się najnowszą wiedzą. Zaletą XXII będą liczne premiery wielkogabarytowych maszyn rolniczych. Osoby zwiedzające targi będą miały także okazję zobaczyć nowoczesne narzędzia stworzone z myślą o produkcji roślinnej i zwierzęcej.

tr2

Renoma Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH

Z roku na rok zwiększa się prestiż targów rolniczych organizowanych w Kielcach. Imprezą interesuje się większość wiodących marek specjalizujących się w szeroko pojętym rolnictwie, takich jak dystrybutorzy oleju do maszyn rolniczych aral (http://www.qagro.pl/17-aral) i wiele innych. Na AGROTECH pojawia się nawet do 600 wystawców pochodzących między innymi z Turcji, Anglii, Francji i Włoch. Świadczy to o tym, że jest to bez wątpienia największa tego typu impreza w Polsce, która zyskuje coraz większą renomę również poza granicami naszego kraju. Targi AGROTECH odbędą się w dniach 18 – 20 marca w Kielcach.

Dodaj komentarz