Skoda inwestuje w ośrodki szkoleniowe

Skoda powiększyła ilość ośrodków szkoleniowych. Nowo powstałe zajmują się logistyką, lakiernictwem i konstrukcją nadwozia. Dzięki takiemu inwestowaniu Skoda ma już 13 tego typu ośrodków szkoleniowych. W nich pracownicy przechodzą szkolenia. Później pracują w fabrykach produkujących samochody i części do aut. Powoli jest wprowadzana nowa strategia firmy. Do 2018 roku, fabryki mają produkować 1,5 miliona sztuk rocznie.

autodiely-skoda

Profesjonalni pracownicy

By sprostać tym oczekiwaniom wprowadzane są dodatkowe wymagania dla pracowników. Osiągnąć takie plany można przy mobilizacji. W firmie zostają tylko najlepsi pracownicy. Ci, którzy najefektywniej wywiązują się ze swoich obowiązków pracują w fabrykach Skody. Nie ma tam miejsca dla leni. Pracownicy nie nadający się do pracy, zostają z niej zwolnieni. Potrzebna jest odpowiednia motywacja do pracy. Premie za lepsze osiągi w fabryce. Taka jest strategi firmy. Inne firmy nie inwestują w rozbudowę. Postanawiają zwiększyć ilość godzin. Nie zatrudniają dodatkowych. Są skierowani tylko na zysk, nie zważają na odczucia pracowników. Traktują ich jak robotów.

Nowości w autach

Skoda nie poprzestaje na modernizacji i zwiększeniu ilości fabryk. Chce być jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie. Kojarzonych z samochodami dobrej klasy. Pracują nad wprowadzaniem nowych technologii do aut. Poprawą bezpieczeństwa podróżujących pojazdem osób. Starają się zmieniać auta w bardziej przestronne i funkcjonalne. Głównie dlatego takie samochody są kupowane przez klientów. Wyróżniają się między innymi markami. Z każdym modelem rośnie sprzedaż takich pojazdów.

Dodaj komentarz