Auto skup miejscem morderstwa

Warszawscka policja odkryła, że największy auto skup w mieście był miejsem morderstwa! Ofiary nieznanych wciąż sprawców zbrodni znalezion w sobotnią noc. Auto skup był zamykany i strzeżony. Jak doszło więc do zabójstwa? Tego wciąż nie wiadomo, jedno jest pewne – Warszawa staje się coraz niebezpieczniejszym miejscem!

auto skup, Warszawa

Auto skup i trupy

Widok nie był miły, tym bardziej, że ciała znalezione przez policję były zmasakrowane. Mordercy umieścili je w autach, tak że wydawało się, że postacie śpią za kierownicą. Po otworzeniu samochodu czuć było jednak fetor. Ciała wypadały z aut, a po śladach licznych obrażeń widać było jak bardzo ktoś znęcał się nad nimi. Co ciekawe, ofiarami są sami mężczyźni. Ich rodziny nie znają przyczyny morderstwa, nie wiedzą, jakie motywy mogli mieć mordercy, ponieważ mężczyźni prowadzi stateczne życie bez długów i wrogów. Czy ma to coś wspólnego ze sprzedażą samochodów?

Auto z krwawą historią

Auto skup stracił klientów. Wszyscy ci, którzy wahali się na kupnem auta lub chcieli oddać własny samochód używany rozmyślili się. „Nie chcemy mieć nic wspólnego z tym miejscem. Auto skup było świadekim bestialstwa, lepiej się nie narażać” – mówi pani Krystyna, która wybrała inny auto skup, po tym jak dowiedziała się co stało się w tym. „Ludzie przywiązują uwagę do takich historii. Podobnie jak nie chcemy mieszkać w miejscu, gdzie ktoś umarł, tak samo nie chcemy auta, które związane jest z traficzną śmiercią. I to nie jedną.” – mówi właściciel auto skupu, który zastanawia się nad zamknięciem działalności. Auto skup pozostaje miejscem, którego nieprzyjemna sława jeszcze długo będzie działala na jego niekorzyść.

Dodaj komentarz